הצהרת נגישות

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 09/01/24

חברת גלים תוכנה ומערכות לתעשיה בע”מ, אנו מספקים פתרונות אוטומציה ובעיקר מבוססים רובוטים. אנו פועלים רבות על מנת להנגיש את הארגון ואת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות .

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג’: שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע”ג 2013, לתקן הישראלי ת”י 5568 המבוסס על הנחיות WCAG 2.0 , האתר הונגש לרמה AA בכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות.

האתר נבדק כל 12 חודשים כדי להבטיח את תחזוקת נגישות האתר.

פרוט הפטורים של האתר

לאתר אין פטור מנגישות.

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפן הבא : Chrome ובתוכנת קוראות מסך  Voiceover.

שלבי ההנגשה בהם נמצא האתר

האתר מונגש ככל יכולתנו אם אתם חושבים שיש מה לשפר אנא כתבו אלינו בקישוריות וואטסאפ שמופיעה בצד ימין למטה במהלך הגלישה באתר.

הסדרי נגישות בארגון

השירות של החברה הינו באתרי הלקוחות ולכן הנגישות תלויה באתר לקוח.

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך רכז הנגישות של הארגון:

כפי שצוין לעיל ניתן לפנות בענייני הנגישות לוואטסאפ שמלווה את האתר אשר הצלמית שלו מקובעת בצד ימין למטה באתר, או לחילופין למספר 7648178 בקידומת 058 ולבקש את שלום.

דברו איתנו
שלח וואטסאפ
דילוג לתוכן